Крем проти Акне BABOR Blemish Reducing Cream

2870,00
грн.
Дія: крем для 24-годинного щоденного догляду проти висипань.

Крем проти Акне розроблений спеціально для боротьби з акне і запальними елементами вже на початковій стадії їх розвитку, а також профілактики вугрового висипу і утворення нових запалень - в тому числі викликаних стресом.

переваги:

мультиактивний комплекс D-Actryl 360 °, що містить екстракти трутового гриба порі кокосовідної і кори африканського дерева енантему хлоранта, впливає на декількох рівнях освіти акне, нормалізує роботу сальних залоз і сприяє відновленню і зміцненню природної бар'єрної функції шкіри;

1,5% саліцилова кислота ліквідує сально-рогові пробки.

При регулярному застосуванні - зменшення проявів акне, більш здорова шкіра з рівним тоном і мікрорельєфом, профілактика появи нових недосконалостей.

Активні компоненти: комплекс D-Actryl 360 °, 2% бета-гідроксикислоти, α-олігоглюкан, мікрочастинки срібла, вітамін Е,

Комплекс D-Actryl 360 ° - усуває каскадні запальні реакції шкіри, обумовлені стресом, за рахунок пролонгованого відновлення балансу між протизапальними чинниками; сприяє відновленню і зміцненню природної бар'єрної функції шкіри; має протизапальну дію; миттєво і надовго заспокоює шкіру, знімає подразнення.

2% бета-гідроксикислоти - послаблює когезію (зчеплення) корнеоцитів в роговому шарі епідермісу і нормалізує відлущування ороговілих клітин з поверхні шкіри. Завдяки цьому запобігає звуження просвіту проток сальних залоз і утворення сально-рогових пробок внаслідок надмірної кератинізації (потовщення рогового шару шкіри); зменшує утворення комедонов.

α-олігоглюкан - пригнічує розмноження бактерій Propionibacteria acnes, які, особливо в умовах стресу, надмірно активно розвиваються в закупорених волосяних фолікулах. Продукти метаболізму бактеріальної флори подразнюють шкіру і викликають запальний процес; підтримує здорову мікрофлору шкіри.

Мікрочастинки срібла - природний елемент високого ступеня очищення, мікрочастинки якого викликають загибель патогенної бактеріальної флори шляхом вивільнення іонів срібла, які руйнують клітинну мембрану бактерій, і таким чином запобігають розвитку інфекцій; має антибактеріальну дію; зменшує подразнення.Застосування: наносите вранці і ввечері після очищення на шкіру обличчя. При необхідності наносите на шию і декольте. Помасажуйте легкими рухами.Тип шкіри: роздратована

Вік: 18+


Click to order
Total: