St. Barth Suscreen Lotion Roucou SPF15 Сонцезахисний лосьйон c маслом помадні дерева SPF 15

2400,00
грн.
Щоденний захист від сонця для шкіри, яка швидко загоряє і не виявляє особливої чутливості до впливу сонця.
• Фототип 4: Темний відтінок шкіри, світло-коричневі, коричневі або чорні волосся, веснянки відсутні. Завжди добре загоряє, рідко обгорає. Вам слід поступово привчати шкіру до впливу сонячних променів. Не слід піддавати надмірному ультрафіолетового випромінювання шкіру, навіть якщо вона не відрізняється особливою чутливістю. Протягом перших днів перебування на сонці користуйтеся засобом з більш високим ступенем захисту, наприклад, СОНЦЕЗАХИСНИЙ ЛОСЬЙОН З МАСЛОМ помадні ДЕРЕВА SPF 30. Після того, як шкіра звикне до сонця, буде досить помірного ступеня захисту, наприклад, сонцезахисні лосьйони з МАСЛОМ помадні ДЕРЕВА SPF 15.
• Фототип 5: темно-коричнева шкіра, природна пігментація, чорні очі і волосся. Добре загоряє і рідко обгорає. Ви не чутливі до сонця, але все-таки не зловживайте сонячними ваннами. Залежно від погодних умов використовуйте крем або лосьйон з високим, середнім або низьким ступенем захисту, наприклад, СОНЦЕЗАХИСНИЙ ЛОСЬЙОН З МАСЛОМ помадні ДЕРЕВА SPF 30, SPF 15 або SPF 8.
• Фототип 6: чорна шкіра, чорні очі і чорне волосся. Як правило, не обгорає на сонці. У Вас темна шкіра, але все-таки зверніть увагу на її захист при тривалому перебуванні на сонці. Залежно від умов і інтенсивності сонця вибирайте засоби 30, 15 або 8.
Використовуйте засіб зі ступенем захисту, рекомендованої для вашого фототипу. Звертайте увагу на інтенсивність сонячного випромінювання в місцях вашого перебування та пам'ятайте про те, що на височинах, при наявності відображає снігового покриву і в тропічних широтах воно набагато більш інтенсивне. У таких місцях неодмінно слід застосовувати засоби з високим ступенем захисту, по крайней мере, в перші дні. Для людей з фототипу 1 і 2 рекомендується використовувати засоби з високим ступенем захисту протягом усього часу перебування під відкритим небом.
Інші фототипи можуть почати зі засобів з високим ступенем захисту від сонячного випромінювання, а потім, через кілька днів, перейти на кошти із середньою або низькою захистом.
Click to order
Total: