St. Barth Avocado Oil Масло авокадо

3000,00
грн.
Можливості Масла авокадо Ligne ST Barth воістину невичерпні. Воно ідеально підходить для догляду за обличчям, тілом, областю навколо очей, волоссям і нігтями. Дуже добре підходить для проведення СПА-ритуалів в домашніх умовах: для живильної ванни і розслабляючого масажу. Глибоко проникаюче масло від природи багата на вітаміни A, D і E, а також лецитином і калієм, відомим, як мінерал молодості.

Це масло з стиглих плодів авокадо інтенсивно зволожує і живить, підвищує еластичність шкіри. Крім того, масло містить протеїни, бета-каротин і більш ніж на 20% складається з ненасичених жирних кислот, таких як пальмінова, стеаринова, олеїнова, лінолева. Воно надзвичайно ефективно сприяє регенерації шкіри і відновленню клітин, тому оптимально підходить для зрілої збезводненої і стресованих шкіри.

Абсолютно екологічне і безпечне масло можна використовувати під час вагітності і для догляду за немовлятами. Масло рекомендовано Німецькою асоціацією по боротьбі з псоріазом.

У маслі авокадо, на дні пляшки, часто може утворюватися мутний осад. Цей осад являє собою чисте, високоякісне і натуральне тверде масло авокадо, яке представляє особливу цінність продукту.

Ligne ST Barth не використовують у своїй продукції хімічні консерванти, тому Масло авокадо містить абсолютно натуральний рослинний барвник з паприки, який осідає протягом декількох тижнів під впливом прямих сонячних променів.
Click to order
Total: